Pracujemy od 7 do 16. biuro@miro-kochanowo.pl Masz pytanie? ZADZWOŃ: 58 678 00 21 (w godz. 700 - 1600)

W związku z wchodzącymi w życie w dniu 25.05.2018r. przepisami RODO (przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.) informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania otrzymanych od Państwa danych osobowych do nowych przepisów. Oto niezbędne informacje z tym związane:

  1. Administratorem danych osobowych jest MIRO Mirosław Richert i Wspólnicy Spółka Jawna, ul. Ks. Borysiewicza 28, 84-242 Kochanowo, gmina Luzino, NIP 588-217-17-68, KRS 0000255286.

  2. Dane osobowe, które posiadamy (nazwa firmy, imię i nazwisko adres, adres email, NIP) otrzymaliśmy są dobrowolnie w związku z wzajemnymi kontaktami handlowymi.

  3. Dane osobowe przetwarzane będą w celach informacyjnych, sprzedażowych i marketingowych oraz w celach realizacji umów, zamówień, dostaw.

  4. Dane osobowe będą przechowywane w formie papierowej lub elektronicznej ,wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celów, dla których dane te są gromadzone , wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa , maksymalnie przez okres zabezpieczenia materiałów niezbędnych dla postępowań prawnych ( w tym podatkowych), archiwizacji oraz do czasu ewentualnego przedawnienia.

  5. Dane osobowe mogą być udostępnione jedynie podmiotom współpracującymi z nami (dostawcy, firmy spedycyjne, pocztowe, transportowym, serwisowym, IT, kurierzy, biuro rachunkowe, pracownicy wykonujący indywidualne zamówienie oraz innym które będą świadczyć administratorowi usługi) na potrzeby realizacji naszych transakcji.

  6. Nie przekazujemy danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie sprzedajemy tych danych żadnym podmiotom.

  7. Przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody.

  8. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody.

  9. Ponadto firma zobowiązuje się do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa aby chronić Państwa dane osobowe.

  10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administrator danych nie wyznaczył inspektora ochrony danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora danych można uzyskać informację, kontaktując się z Administratorem danych pod numerem telefonu 58 678 00 21, za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.